MATEŘSKÁ ŠKOLAZÁKLADNÍ ŠKOLAŠKOLNÍ DRUŽINAŠKOLNÍ JÍDELNAMIMOŠKOLNÍ AKTIVITY
 

Karneval slavil úspěch

« zpět
5. 3. 2019

Nádherné masky, rozzářené tváře a úžasná atmosféra! Takto jednoduše by se dal popsat Karneval, který byl tentokrát na téma Piráti. Bohatý program byl zahájen tanečními kreacemi, soutěžní disciplíny, jako přenášení pytlů s uloupeným pokladem, hod rybou do žraločí nádrže nebo slalom dvojic spojených nafukovacímu kruhy, byly završeny již tradiční jízdou na pytlích. Nejdivočejší částí byla pirátská bitva papírovými koulemi... to vše mohli prožít ti, kteří přišli společně strávit sobotní odpoledne. Každá splněná disciplína byla odměněna, každý lístek do tomboly byl vítězný. Karneval se prostě opět vydařil.

Všem moc děkujeme a těšíme se opět za rok! Vaše SRPŠ

« zpět

LEGO BOOST