MATEŘSKÁ ŠKOLAZÁKLADNÍ ŠKOLAŠKOLNÍ DRUŽINAŠKOLNÍ JÍDELNAMIMOŠKOLNÍ AKTIVITY
 

Výjezdový lyžařský kurz pro ZŠ a MŠ – 5. den (+ video)

« zpět
17. 1. 2019

Poslední únorové dny se nesly v duchu lyžařského výcviku. Zprvu se zdálo, že se budeme více opalovat a stavět "blaťáky", ale nakonec se na nás štěstí usmálo a 80 lyžníků z václavovické základní a mateřské školy mohlo vyjet vstříc novým zážitkům na zasněžené svahy Bílé.

Po úvodním seznámení se s instruktory byli žáci základní školy a děti mateřské školy rozděleni do skupin dle lyžařských dovedností a začal samotný výcvik. První den byl náročný, ale každým dnem se začátečnické obavy zmenšovaly a nadšení vzrůstalo. Vyvrcholením byl páteční celoškolní závod. Nejen nejrychlejší lyžaři obdrželi medaile a sladkou odměnu. Lyžařský výcvik utekl jako voda a už se všichni těšíme na ten další v roce 2020.

« zpět

LEGO BOOST