MATEŘSKÁ ŠKOLAZÁKLADNÍ ŠKOLAŠKOLNÍ DRUŽINAŠKOLNÍ JÍDELNAMIMOŠKOLNÍ AKTIVITY

Mistrovství školek Slezské brány

« zpět
31. 1. 2023

Ve středu 25. 1. 2023 vyrazilo deset reprezentantů naší mateřské školy na již čtvrtý ročník Mistrovství mateřských škol Slezské brány v Raškovicích. Napětí a očekávání nového a neznámého by se dalo krájet! Po příjezdu jsme s dětmi našli naši šatnu, kde se děti převlékly do svých závodních dresů, daly si malé občerstvení a netrpělivě čekaly na pokyn k odchodu do haly.

Před devátou hodinou tento kýžený okamžik nastal a děti s velkým skandováním "Češi vyhrajou" vyrazily! Po slavnostním přivítání všech deseti mateřských škol regionu a upřesnění pravidel a průběhu závodu to začalo!

Děti čekalo šestnáct připravených stanovišť, na kterých děti předvedly nádhernou spolupráci, týmového ducha, perfektní koordinaci, výdrž, ohebnost, sílu a odhodlání. Po slavnostním ukončení a předání cen a medailí všem zapáleným závodníkům nás čekala ještě prima svačinka v podobě párku v rohlíku a drobných dobrůtek. Ač se nám nepodařilo dosáhnout na ceny vítězů, dětem patří veliký dík a pochvala za skvělé nasazení a bezva partu.

« zpět