MATEŘSKÁ ŠKOLAZÁKLADNÍ ŠKOLAŠKOLNÍ DRUŽINAŠKOLNÍ JÍDELNAMIMOŠKOLNÍ AKTIVITY

BAKALÁŘI Žákovská knížka

Google Classroom

Umíme to

YouTubeTV

esf2

 

Chceš stavět a programovat roboty?

« zpět
26. 9. 2021

IF "YES" READ ON: Vážení rodiče, milí žáci IV. a V. třídy, pro zájemce o robotiku, programování a 3D tisk jsme připravili unikátní projekt ROBOKOD.CZ, ve kterém budeme z Lego Education WeDo 2.0 stavět roboty osazené motory a čidly, jejichž funkce budeme algoritmizovat a programovat v tabletech Apple iPad (7. gen.). Přes jednoduchý programovací jazyk se dostaneme k celosvětově uznávanému programovacímu jazyku Scratch a skončíme 3D tiskárnou Prusa i3 MK3S, kde si navrhneme a vytiskneme jednoduchý 3D výrobek.

Pro koho: žáci IV. a V. třídy ZŠ Václavovice (max. 16 žáků)
Co s sebou: pravidelnou docházku a pití
Kdy: od podzimu do jara každou sobotu od 9:00 do 11:00 hod.
Začátek: v sobotu 2. 10. 2021 v 9:00 hod. před budovou ZŠ
Cena: nehradí se

Těší se na vás tým ROBOKOD.CZ:
Bc. Zdeněk Pohludka
Mgr. Tomáš Milerski
RNDr. Mgr. Ivo Novák, Ph.D.
robokod@skolavaclavovice.cz
www.robokod.cz


« zpět