MATEŘSKÁ ŠKOLAZÁKLADNÍ ŠKOLAŠKOLNÍ DRUŽINAŠKOLNÍ JÍDELNAMIMOŠKOLNÍ AKTIVITY

Malá Mína zmlsaná

« zpět
19. 1. 2018

Buchtičky se šodó, pizza, hamburger, hranolky... Jídla nezdravá, avšak velice chutná. Málokteré dítě si dokáže rozumně zdůvodnit, proč by mělo pravidelně konzumovat stravu bohatou na vitamíny, kvalitní tuky a bílkoviny...

Proto jsme se v pátek 19. 1. 2018 vydali do Divadla loutek Ostrava na představení Malá Mína zmlsaná. Loutky jsme si prohlédli v atriu, na samotném jevišti nás čekali herci živí. Hlavní hrdinka Mína ohrnovala nos nad maminčinými pokrmy, ale během hodiny zjistila, že s přípravou jídla je spousta práce a nemůže jíst jen to, co jí chutná.

Žáci byli do příběhu vtaženi vtipnými dialogy, nápaditými kostýmy a chytlavými písněmi, které jsme si všichni ještě při zpáteční cestě v autobusu prozpěvovali.

« zpět