Svůj první školní den si v úterý 1. 9. 2020 prožilo 20 nových prvňáčků. V I. třídě školáky přivítala paní zástupkyně ředitele Mgr. Lucie Čermáková. Pozdravit a popřát nám do nového školního roku přišel i pan ředitel s paní starostkou a místostarostou. Poté jsme si společně prohlédli naši novou školu a usedli do nových školních lavic, kde nás čekaly dárečky a učebnice. Školáci si vše s nadšením prohlédli a pyšně uložili do svých aktovek. Se zvoněním a novými zážitky, které jim jistě zůstanou dlouho v mysli, opustili školu, těšíc se na nový školní den.
Nejen prvňáčkům, ale všem našim žákům ZŠ a dětem MŠ přejeme v novém školním roce 2020/2021 krásné zážitky a úspěchy, kterými budou dělat radost nejen sobě, ale i učitelům a své rodince:-)