MATEŘSKÁ ŠKOLAZÁKLADNÍ ŠKOLAŠKOLNÍ DRUŽINAŠKOLNÍ JÍDELNAMIMOŠKOLNÍ AKTIVITY

YouTubeTV

 

Výjezdový lyžařský kurz 2020 pro ZŠ a MŠ (+ video 2019)

« zpět
20. 10. 2019

Vážení rodiče, milé děti! ZŠ a MŠ Václavovice, p. o. ve spolupráci s www.sunoutdoor.cz a finanční podpory Obce Václavovice, SRPŠ a sponzorů připravili pro vás výjezdový lyžařský kurz od pondělí 20. 1. 2020 do pátku 24. 1. 2020 soukromou autobusovou dopravou do SKI areálu Bílá a zpět do školy na oběd za 2 000 Kč vč. dopravy + půjčovné za lyžařskou výstroj (pokud bude mít dítě svou lyžařskou výstroj, půjčovné neplatí, ale je zapotřebí doklad o jeho sezonním seřízení).

Přihlášení probíhá na https://prihlaska.nabile.cz/prihlaseni po zvolení tlačítka "Zaregistrujte se", kde dále pokračujte dle pokynů. Přihlášení a úhradu je nutné provést do 20. 12. 2019.

Tip: Požádejte svou zdravotní pojišťovnu, nebo zaměstnavatele (z FKSP) o příspěvek! Veškerá potvrzení jsou k dispozici ke stažení po přihlášení.

A takto lyžovali Lyžníci z Václavovic tento rok:

« zpět