MATEŘSKÁ ŠKOLAZÁKLADNÍ ŠKOLAŠKOLNÍ DRUŽINAŠKOLNÍ JÍDELNAMIMOŠKOLNÍ AKTIVITY

Google Classroom

Umíme to

YouTubeTV

esf2

 

Výjezdový lyžařský kurz 2021 pro MŠ a ZŠ (zrušeno)

« zpět
5. 4. 2021

Vážení rodiče, milé děti, s politováním Vám musíme oznámit, že se naplnily naše obavy a vzhledem k nelepšící se epidemiologické situaci jsme nuceni zrušit výjezdový lyžařský kurz pro rok 2021. Vzhledem k tomu, že kurz musel být zrušen z důvodů vládních opatření, dle Všeobecných podmínek Vám náleží vrácení 80 % z uhrazené platby za kurz (včetně půjčovného).

Projekt výjezdových a pobytových lyžařských kurzů je v ČR ojedinělý. Díky příznivé poloze jednak dostupností a klimatickými podmínkami, umožňuje malým lyžařům rychlý a bezpečný dojezd a lyžování od začátku prosince až do konce března.

Dostatek sněhu po celou zimní sezónu zajišťujeme technickým zasněžováním. Každoročně investujeme velkou částku do nových technologií, inovujeme stávající technologie pro zasněžování a další vybavení lyžařské školy a půjčovny. S přípravou organizace kurzů začíná náš tým již s ročním předstihem (komunikace se školami, tvorba harmonogramu, nábor a školení instruktorů, zajištění dopravy atd.). Bez těchto činností by kurzy nemohly být realizovány. Tyto činnosti pro nás znamenají nemalé náklady, aniž by ještě kurzy vůbec začaly.

Protože si velmi vážíme dlouhodobé spolupráce s Vámi, rozhodli jsme se k dorovnání vrácené platby, a to formou Dárkového poukazu. Odhlášení z kurzu jsme provedli v přihlašovacím systému centrálně. Na Váš email jste již obdrželi informaci o zrušení termínu. Klikněte na ZAŽÁDAT O VRÁCENÍ PŘEPLATKU a vyberte si kompenzaci za kurz. Na základě podnětů z řad rodičů jsme připravili 2 varianty čerpání kompenzace za neuskutečněný kurz:

1) Dárkový poukaz na privátní trénink v hodnotě 2 480 Kč – jedná se o 4 hodiny privátního tréninku lyžování nebo snowboardingu. Typ tréninku (lyže, snb) si můžete vybrat nezávisle na informaci uvedenou v přihlášce na kurz. Poukaz zahrnuje i půjčovné vybavení. Rezervace termínu proveďte telefonicky 725 222 111. Platnost poukazu je do 23. 12. 2021.

2) Vrácení 80 % zaplacené platby na Váš účet + kompenzace Dárkový poukaz v hodnotě 790 Kč na celodenní vstup do Letního parku pro 2 děti + 2 doprovod.

Děkujeme za přízeň a budeme se těšit na setkání s Vámi v létě nebo v zimě.

Za celý tým SUN Outdoor, spolek

Broňa Ondračková
NA BÍLÉ | BESKYDY
Bílá 155, 739 15 Bílá
tel.: 725 222 112
email: ondrackova@nabile.cz
www.nabile.cz

Vážení rodiče, milé děti, v pátek 19. 2. 2021 jsme obdrželi od organizátorů lyžařského kurzu následující informaci: Je nám líto, že nám nepříznivá epidemiologická situace neumožní uskutečnit lyžařský kurz v řádném termínu 22. 2. – 26. 2. 2021. Nyní čekáme, jak se situace vyvine během příštího týdne, a zda bude možné uskutečnit kurz v pozdějším náhradním termínu. Pokud se tak nestane, budeme Vás informovat o postupu při kompenzaci vratky za neuskutečněný kurz. Děkujeme za vstřícnost a pochopení. Za tým SUN Outdoor, Broňa Ondračková

Provoz školy tak od pondělí 22. 2. 2021 pokračuje jako doposud, tj. dle www.skolavaclavovice.cz/cs/mdl/clanky/informace-k-provozu-skoly-od-pondeli-22-2-2021

Vážení rodiče, milé děti! Škola Václavovice ve spolupráci s www.sunoutdoor.cz a finanční podpory Obce Václavovice, SRPŠ a sponzorů pro vás připravila výjezdový lyžařský kurz do SKI areálu Bílá a zpět do školy na oběd od pondělí 22. 2. do pátku 26. 2. 2021 v ceně 2 200 Kč vč. soukromé autobusové dopravy + půjčovné za lyžařskou výstroj (pokud máte svou lyžařskou výstroj, půjčovné nehradíte, ale je potřeba doklad o jeho sezonním seřízení).

Přihlášení probíhá na https://prihlaska.nabile.cz/prihlaseni po kliknutí na tlačítko Zaregistrujte se.

Tip: Požádejte svou zdravotní pojišťovnu, nebo zaměstnavatele (z FKSP) o příspěvek! Veškerá potvrzení budou k dispozici ke stažení po přihlášení.

A takto lyžovali Lyžníci z Václavovic v minulých létech:


« zpět