MATEŘSKÁ ŠKOLAZÁKLADNÍ ŠKOLAŠKOLNÍ DRUŽINAŠKOLNÍ JÍDELNAMIMOŠKOLNÍ AKTIVITY

BAKALÁŘI Žákovská knížka

Google Classroom

Umíme to

YouTubeTV

esf2

 

Výjezdový lyžařský kurz 2023 pro MŠ a ZŠ

« zpět
1. 2. 2023

Vážení rodiče, milí snowboarďáci a lyžaři! Škola Václavovice ve spolupráci s www.sunoutdoor.cz a finanční podpory Obce Václavovice pro vás připravila výjezdový lyžařský kurz do skiareálu Bílá a zpět do školy na oběd od pondělí 13. 2. do pátku 17. 2. 2023 v ceně 2 990 Kč vč. autobusové dopravy + půjčovné za lyžařskou výstroj (pokud máte svou lyžařskou výstroj, půjčovné nehradíte).

Přihlášení probíhá na https://prihlaska.nabile.cz/prihlaseni po kliknutí na tlačítko Zaregistrujte se. Přihlášení a úhradu je nutné provést do 30. 11. 2022. Tip: požádejte zdravotní pojišťovnu, nebo zaměstnavatele z FKSP o příspěvek (veškerá potvrzení budou k dispozici ke stažení po přihlášení).

Denní organizace výjezdového lyžařského kurzu:
7:10 odjezd od školy Václavovice
8:20 příjezd do skiareálu Bílá
8:45-9:45 výuka
9:45-10:00 svačina*
10:00-11:00 výuka**
11:20 odjezd ze skiareálu Bílá
12:20 příjezd ke škole Václavovice na oběd***

* žáci ZŠ svačinu s sebou z domu (netýká se dětí MŠ)
** v pátek ukázkové lekce a závody
*** případné odhlášky obědů hlaste vedoucí ŠJ

Prosím nezapomeňte:
1) vzít s sebou hrníček na čaj (teplý čaj zajištěn),
2) nechat seřídit a namazat své lyže,
3) podepsat své lyže/snowboardy (zůstávají ve skiareálu),
4) podepsat své lyžařské boty, přilby, brýle a batohy,
5) potvrzení o účasti na lyžařském kurzu bude ke stažení na https://prihlaska.nabile.cz/prihlaseni

A takto naši Lyžníci z Václavovic lyžovali v předchozích létech 👍« zpět