Milé děti a rodiče,
za SRPŠ Vás srdečně zveme na příjemné společné odpoledne u ohně.
Rádi bychom, aby to bylo milé a neformální setkání, kde se společně poznáme, popovídáme si (i s paními učitelkami) a děti si užijí čas s kamarády.
Těšíme se na příjemné odpoledne s Vámi všemi.
Vaše SRPŠ