Květen uplynul jak voda a přinesl nám spoustu zážitků a nových zkušeností. Kromě klasické práce v učebnicích jsme pracovali také s tablety, programovali jsme robotické včelky Beeboty a naučili jsme se pracovat s pravítkem. Máme za sebou první školu v přírodě. A to nejdůležitější - stali se z nás opravdoví čtenáři (fotky z pasování naleznete v článku https://www.skolavaclavovice.cz/cs/mdl/clanky/pasovani-prvnacku-na-ctenare). Krásné počasí nám dovolilo i pobyt venku, kde jsme pozorovali rostliny a živočichy.