Všichni žáci školy se vyzbrojeni rukavicemi a pytli vydali po stopách odpadků. Někteří pokračovali i odpoledne na místech, která jsme dopoledne nestihli projít. Snažíme se přírodě v naší obci co nejvíc pomoci.