Ve středu nám přálo počasí a mohli jsme vyrazit na dopravní hřiště. Jako každý rok se žáci čtvrtého ročníku učí, zkouší dopravní situace, a nakonec skládají zkoušky. Většina žáků ulovila dopravní průkaz a ti, kterým se to nepodařilo, se jistě mnoho nového a užitečného naučili.