Ve čtvrtek jsme vyrazili na dopolední výlet do Landek Parku. Skvělý program si pro žáky připravili dva praktikanti, kteří děti seznámili s příběhem Petřkovické venuše, životem lovců mamutů i historií nálezu uhlí. Žáci pracovali ve trojicích, vyplňovali pracovní listy, a dokonce si vyzkoušeli výrobu pravěkých nástrojů. Všichni byli moc šikovní a týmová práce jim šla na jedničku. I když bylo chladněji, sluníčko nás doprovázelo celým dnem a dopřálo nám krásný výhled na Ostravu z místní rozhledny. Výlet se vydařil a děti si odnesly spoustu nových zážitků i vědomostí. Děkujeme praktikantům za organizaci! Jde vidět, že i za krátký čas může vzniknout silné pouto :-)