MATEŘSKÁ ŠKOLAZÁKLADNÍ ŠKOLAŠKOLNÍ DRUŽINAŠKOLNÍ JÍDELNAMIMOŠKOLNÍ AKTIVITY

YouTubeTV

Spolek rodičů a přátel školy při ZŠ a MŠ ve Václavovicích

 

První školní den

« zpět
2. 9. 2019

Svůj první školní den si v pondělí 2. 9. 2019 prožilo 32 nových prvňáčků. Ve třídě I. A školáky přivítala paní třídní učitelka Mgr. Ivana Bertová, ve třídě I. B paní třídní učitelka Mgr. Alice Mildorfová. Pozdravit a popřát nám do nového školního roku přišel i pan ředitel s paní starostkou a místostarostou. Hned poté jsme se ze školních lavic pustili do plnění několika úkolů, za které nás čekaly dárečky a nové učebnice. Školáci si vše s nadšením prohlédli a pyšně uložili do svých nových aktovek. Se zvukem zvonečku a s novými zážitky, které jim snad ještě dlouho zůstanou v mysli, opustili školu, těšíc se na nový školní den.

Nejen prvňáčkům, ale všem našim žákům v ZŠ a dětem v MŠ přejeme v novém školním roce 2019/2020 jen ty nejlepší zážitky a úspěchy, kterými budou dělat radost nejen sobě, ale i svým učitelům, ale celé své rodině:)

« zpět