MATEŘSKÁ ŠKOLAZÁKLADNÍ ŠKOLAŠKOLNÍ DRUŽINAŠKOLNÍ JÍDELNAMIMOŠKOLNÍ AKTIVITY

YouTubeTV

 

Mimoškolní aktivity pro šk. r. 2019/2020 (aktualizováno)

« zpět
20. 9. 2019

Vážení rodiče, milé děti, dokončili jsme pro vás novou nabídku mimoškolních aktivit (MA), neboli tzv. kroužků. Na přání mnohých z vás jsme provedli pár změn, zařadili nové kroužky a přidali kontakty na vyučující (viz níže).

Kroužky budou probíhat zpravidla v budově MŠ, náhradních prostorách ZŠ, nebo v tělocvičně Základní školy a Mateřské školy Václavovice, příspěvkové organizace dle následujícího harmonogramu:

Pondělí:
13:00-17:00 Knihovna (web: www.vaclavovice.knihovna.info)
13:00-16:00 Klavír (kde: V. třída, kdo: 1)
13:15-14:00 Angličtina pro ZŠ (kde: tělocvična, kdo: 2)
13:35-14:20 Náboženství (kde: fara Šenov, kdo: 14)
14:00-15:00 Badminton 1 (kde: tělocvična, kdo: 3)
14:15-15:00 Angličtina pro MŠ (kde: třída Sluníček, kdo: 2)
15:00-15:45 Angličtina pro MŠ (kde: třída Sluníček, kdo: 2)
15:00-16:00 Badminton 1 (kde: tělocvična, kdo: 3)
15:15-16:00 Němčina pro ZŠ (kde: PC třída, kdo: 17)
16:00-17:00 Badminton 2 (kde: tělocvična, kdo: 3)
17:00-18:00 Badminton 3 (kde: tělocvična, kdo: 3)

Úterý:
13:00-16:00 Čtenářský kroužek (kde: knihovna, kdo: 4)
13:00-14:00 Sportovky (kde: tělocvična, kdo: 6)
13:00-14:30 Flétna pro ZŠ (kde: ?, kdo: 16)
13:15-14:15 Deskovky (kde: V. třída, kdo: 5)
14:00-15:15 Atletika (kde: tělocvična, kdo: 7)
14:15-16:30 Klavír (kde: V. třída, kdo: 1)
14:30-15:15 Tanečky pro MŠ (kde: třída Motýlků, kdo: 8)
15:30-16:15 Flétna pro MŠ (kde: třída Sluníček, kdo: 16)
15:30-16:15 Tanečky pro ZŠ (kde: tělocvična, kdo: 8)
15:30-16:15 Náboženství (kde: fara Šenov, kdo: 14)
16:30-18:00 Angličtina pro dospělé 1 (kde: PC učebna, kdo: 18)
18:00-19:30 Angličtina pro dospělé 2 (kde: PC učebna, kdo: 18)

Středa:
12:45-14:15 Šachy E pro IV. + V. třídy (kde: V. třída, kdo: 9)
13:00-14:30 Čtenářský klub (kde: knihovna, kdo: 11)
13:00-15:00 Gymnastika (kde: tělocvična, kdo: 10)
13:15-14:15 Věda nás baví (kde: I. A, kdo: 15)
14:30-15:15 Angličtina pro ZŠ (kde: knihovna, kdo: 2)
14:30-15:45 Šachy C pro I. + II. třídy (kde: V. třída, kdo: 9)

Čtvrtek:
12:45-14:15 Šachy D pro III. + IV. třídy (kde: I. B třída, kdo: 9)
13:00-15:00 Badminton 2+3 (kde: tělocvična, kdo: 3)
14:15-15:00 Šachy B pro I. třídy (kde: III. třída, kdo: 9)
15:00-15:45 Šachy A pro MŠ + I. třídy (kde: III. třída, kdo: 9)

Pátek:
13:00-14:30 Volejbal (kde: tělocvična, kdo: 12)
14:30-15:30 Gymnastika (kde: tělocvična, kdo: 10)
15:00-16:30 Dramaťák (kde: V. třída, kdo: 13)
15:30-17:15 Dívčí skautský oddíl (web: www.senov.skauting.cz)

Sobota:
9:00-10:45 Náboženství (kde: fara Šenov, kdo: 14)
12:00-15:00 Badminton 2+3 (kde: tělocvična, kdo: 3)

Rozpis učeben:
www.skolavaclavovice.cz/cs/zakladni-skola/informace-o-zs

Kontakty na vyučující:
(1) Karla Kuchařová, tel.: 739 149 114, email: karla.kucharova@centrum.cz
(2) Mgr. Naděžda Macková, email: n.mackova@zsvratimov.cz
(3) Lenka Velčovská, web: www.ddmvratimov.cz
(4) Mgr. Eva Šlosarová, tel.: 607 729 508
(5) Klára Pastorková, web: www.ddmvratimov.cz
(6) Věra Pacíková, web: www.ddmvratimov.cz
(7) Mgr. Romana Bělocká, tel.: 732 172 852, email: romana.belocka@atleskolka.cz
(8) Klára Badurová, tel.: 728 110 406, email: badurova.klara@seznam.cz
(9) Ing. Miroslav Kozel, tel.: 604 265 424, email: miroslav.kozel@seznam.cz
(10) Markéta Sára Kaczorová Pastrňáková, email: marketa-sara.p@seznam.cz
(11) Mgr. Ivana Bertová, tel.: 725 555 910, email: bertova@skolavaclavovice.cz
(11) Mgr. Lucie Chrastinová, tel.: 725 555 634, email: chrastinova@skolavaclavovice.cz
(12) Martin Vaculík, tel.: 601 381 173, email: martin.vaculik@post.cz
(13) Alec Smyček, web: www.ddmvratimov.cz
(14) Mgr. Petr Okapal, web: www.senov.krestane.net
(15) Mgr. Olga Filipová, web: www.vedanasbavi.cz
(16) Hana Olšáková, tel.: 737 767 642, email: hnaka.hnaka@gmail.com
(17) Ing. Jarmila Fořtová, web: www.ddmvratimov.cz
(18) Klára Miklášová, tel.: 777 709 188, email: speak2kiwi@gmail.com

« zpět