MATEŘSKÁ ŠKOLAZÁKLADNÍ ŠKOLAŠKOLNÍ DRUŽINAŠKOLNÍ JÍDELNAMIMOŠKOLNÍ AKTIVITY

BAKALÁŘI Žákovská knížka

Google Classroom

Umíme to

YouTubeTV

esf2

 

Učíme se v přírodě při ZŠ a MŠ Václavovice

« zpět
8. 11. 2021

Předmětem projektu Učíme se v přírodě při ZŠ a MŠ Václavovice je zkvalitnění technického a didaktického zázemí pro výuku a výchovu ve venkovním prostředí. Konkrétně se jedná o úpravu zahrady základní školy na venkovní areál s prvky přírodní zahrady za účelem školního i mimoškolního vzdělávání. To bude možné probíhat díky úpravě venkovního areálu zde.

Součástí přírodní zahrady s novou výsadbou bylin, letniček, trvalek a 3 ovocných stromů budou i názorné expozice Alpinum, Vřesoviště, Škola stopování zvěře s výskytem na polích, loukách, zahradách a Škola stopování domácích zvířat. Zároveň bude vybudován dřevěný přístřešek a mobiliář s technickým vybavením školní tabule, dřevěnými stoly, lavicemi a lavičkami nejen k výuce žáků, ale i k volnočasovým aktivitám a odpočinku. Na přístřešek bude navazovat pro vodu propustné podium.

Celkové způsobilé výdaje projektu: cca 600 000 Kč
Dotace SFŽP ČR: 85 %

« zpět