MATEŘSKÁ ŠKOLAZÁKLADNÍ ŠKOLAŠKOLNÍ DRUŽINAŠKOLNÍ JÍDELNAMIMOŠKOLNÍ AKTIVITY

LAMPIONOVÝ PRŮVOD - za deště se akce nekoná

« zpět
10. 11. 2023

Srdečně Vás všechny zveme na STRAŠIDELNÝ LAMPIONOVÝ PRŮVOD. Přijďte v maskách! Všechny masky budou odměněny! Sraz je v 17h, a čekání na opozdilce si zkrátíme diskotékou. V 17:30 se průvod vydá oblíbenou trasou kolem potoka k bývalému JZD a zpět ulicí Stodolní. Od točny autobusu zpět na hřiště budou připraveny dvě trasy - první pro opravdu odvážné, kteří se rádi bojí, přes bývalé koupaliště a druhá pohádková, pro menší děti, kolem obecního úřadu.
Občerstvení na hřišti v podobě horkého svařáku, čaje nebo horké čokolády na cestu zajištěno. A pokud vám po procházce vyhládne, můžete si nabídnout zelňačku, klobásky nebo vídeňské párky pro děti. Buřty na oheň taky nebudou chybět.
Na všechny těší,
SRPŠ Václavovice a všichni bubáci:)

« zpět